Kamnářské kurzy 2014

Informace a kurzy efektivní formou vzdělávání. Začátkem roku 2014 spouštíme odborné kurzy určené nejen pro kamnáře, ale taky pro širokou veřejnost. Místa konání kurzů jsou v Ostravě a Mělníku. Jednotliví uchazeči o studium či účast na vzdělávání se budou moci přihlásit a o svém zařazení budou včas informováni. Podrobné informace o organizaci akce, místu konání, popř. termínu zahájení budou vždy vyvěšeny u konkrétního kurzu, semináře či školení.

Aktuální kurzy

Tento vzdělávací e-kurz je určen všem zájemcům, kteří se rozhodli absolvovat zkoušku pro získání profesní kvalifikace „Kamnář montér topidel“ a chtějí si bez nervů a zbytečných stresů předem projít jednotlivé odborné znalosti řemesla a při tutoriálech také manuální a technické dovednosti, popřípadě si některé chybějící doplnit.

Zkouška z profesní kvalifikace je ověřením znalostí a dovedností přihlášených, zda dané činnosti v rámci povolání ovládají a jsou způsobilí jej vykonávat. Na základě zkoušky je vystaven certifikát s celostátní působností, který umožňuje nejen pracovat v daném oboru, ale také si zažádat i o vydání živnostenského oprávnění. 

 

Rozpis specializačních e-kurzů

a)   Trendy a design topidel,zlatý řez

b)   Návrh a výpočet krbu-teplovzdušný, akumulační

c)   Umění jednání se zákazníky

d)   Platné technické normy,dokumentace ke stavbě

e)   Přepočtový program – možnosti použití

f)    Stanovení ceny za stavbu topidla

g)   Opravy a údržba topidel

h)   Zkušenosti ze soudní praxe

i)   Práce s kachlovím – praktický kurz

j)    Stavba  na hlínu- praktický kurz

k)   Stavba pizza-pece –praktický kurz

l)    Stavba šamotového ohniště a tahů –praktický kurz

 

Cílem sdružení je podporovat a rozvíjet činnosti související s řemeslem kamnář

 

 

Copyright © 2013 ČESKÝ KAMNÁŘSKÝ INSTITUT, z.s.