ČKI nezahálí, ale……

snaží se v souladu se záměrem, pro který vznikl, informovat zákazníky, radit zájemcům a pomáhat odborníkům, jak nejlépe zvládat nástrahy kamnářského řemesla.

Proto jsme se v termínu 3. až. 5. září 2015  účastnili výstavy TEPLO DOMOVA, kterou na Výstavišti Černá louka v Ostravě pořádala firma Ostravské výstavy,a.s.

Společně s kominickými mistry ze Společenstva kominíků ČR jsme poskytovali odborné rady všem zájemcům v rámci bezplatného poradenství, které se stalo již tradicí na výstavách v Ostravě. A zákazníci si to pochvalují.

Kromě odborných rad jsme se také obě dvě sdružení (ČKI a SKČR) zapojili i do systému odborných přednášek, které probíhaly po celou dobu výstavy.

Zajímavými exponáty se představila i soukromá škola z Ostravy, která prezentovala závěrečné a ročníkové práce svých studentů. Také jsme se dohodli na spolupráci, kdy jsme přislíbili účast a přednášku v rámci odborných kurzů designu interiéru, který provozují v Ostravě, Brně i Praze.

Nový rozměr a prostor pro prezentaci řemesla kamnář nám nabídla i lokální televize pro MS kraj, pro kterou připravíme několik pořadů do jejich televize o kamnářském řemesle a firmách.

Naše vystoupení na výstavě hodnotíme jako úspěšné, přínosné pro ČKI a o dalších aktivitách Vás budeme průběžně informovat.

 

 Výstava 1  Stánek výstava

 

 

Cílem sdružení je podporovat a rozvíjet činnosti související s řemeslem kamnář

 

 

Copyright © 2013 ČESKÝ KAMNÁŘSKÝ INSTITUT, z.s.