Český kamnářský institut opět radí a pomáhá

Ve dnech 26. až 28. února 2015 se koná v Ostravě na výstavišti Černá louka další ročník výstavy s názvem STŘECHY A STAVBA. Jeho organizátor - Ostravské výstavy, a.s. nás oslovil, zda bychom (opět, jako již několik ročníků zpátky) nechtěli se této výstavy zúčastnit a zajistit odbornou poradenskou službu pro účastníky výstavy.

Protože víme, že zájem o kamnařinu je mezi lidmi velký a kvalitních informací není nikdy dost (velký zájem lidí na všech výstavách i v uplynulých letech), tak jsme organizátorům účast slíbili. A to i přes komplikace, kdy se ve stejném termínu koná Valná hromada Cechu kamnářů ČR na Seči, tedy vzdálenost obou míst cca 260 km.

Proto jsem rád, že mi pomáhají tuto akci zajistit i další kamnáři z regionu, kdy někteří z nich jsou i členy cechu a na Valnou hromadu jedou a pošlou zástupce. Je dobře , že fungují ještě kamnáři, kteří jsou ochotni pro dobro našeho řemesla něco udělat , a to i bezplatně.

Za jejich přístup jim chci poděkovat a teď si uvědomuji, že oba jsou držiteli čestného titulu „Značka kvality“, kterou obdrželi od Českého kamnářského institutu pro letošní rok. Je vidět, že ocenění je ve správných rukou a propagujeme správné firmy, které dělají čest kamnářskému řemeslu.

 

Za realizační tým ČESKÝ KAMNÁŘSKÝ INSTITUT, o.s. pro výstavu: Ing. Antonín Šimáček

 

Cílem sdružení je podporovat a rozvíjet činnosti související s řemeslem kamnář

 

 

Copyright © 2013 ČESKÝ KAMNÁŘSKÝ INSTITUT, z.s.